Ücretsiz
GİZLİLİK İLKELERİ ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

SİTE KULLANIM ŞARTLARI, KURALLARI VE KISITLAMALARI

Bu site www.kalorisepeti.com (bundan böyle kısaca “Site” olarak anılacaktır) Pales Mühendislik İnşaat Madencilik ve Danışmanlık Hizmetleri San.Tic Ltd. Şti.’ne (“ŞİRKET”) ait olup, münhasıran ŞİRKET tarafından işletilmektedir. Bu Site’nin kullanımı aşağıda yer alan şartlara, kurallara ve kısıtlamalara tabi olup, kullanıcı olarak Site’ye giriş yaptığınız anda aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılırsınız:

Kalori Sepeti, günlük kalorinizi, kalori ihtiyaçlarınızı kontrol etmenize ve hesaplamanıza yardımcı olabilecek bir web sitesidir. Bu Sitede yer alan bilgiler ve tavsiyeler uzman diyetisyenler tarafından verilmiş olsun ya da olmasın hiçbir zaman bir doktor tedavisinin yerini tutmaz. Sitede yer alan bilgiler hiçbir şekilde tıbbi bir tanı veya teşhis anlamına gelmez. Site hiçbir surette kullanıcıların ilaç tedavilerine başlamalarını veya mevcut ilaç tedavilerini veya doktor kontrollerini bırakmalarını önermemektedir. Sitede yer alan bilgiler sağlık, diyet ve sair konularda sizin sağlık geçmişinizi bilen kendi doktorunuzun veya başkaca uzman bir sağlık görevlisinin vereceği tavsiyelerin yerine geçmeyecektir.

ŞİRKET, Sitenin aksama olmadan tüm Kullanıcılara iletilmesi için gerekli önlemleri almaya çalışmaktadır. ŞİRKET, kalori bilgisi, içerik, genel ürün açıklamaları dahil ve fakat bunlarla sınırlı olmaksızın Sitede yer alan her türlü bilgiye en güncel şekilde Sitede yer vermek için çaba göstermektedir. Ancak Sitede yer alan her türlü bilginin doğruluğu, eksiksiz olması, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette ŞİRKET tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Kullanıcı hiçbir şekilde Sitede yer alan bilgilerin ve/veya hizmetlerin hatalı olduğu ya da bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. Bununla birlikte Sitede mevcut ya da oluşabilecek hatalar veya aksamalar ile ilgili herhangi bir garanti verilmediği gibi ŞİRKET Site’nin kullanımına ilişkin hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

Site, bağlantı linki verdiği, banner görüntüleme yoluyla veya başka herhangi bir şekilde Sitede yayınladığı, tanıtımını yaptığı ürünlerin ve/veya hizmetlerin içeriği veya kalitesi ile ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir. Aynı şekilde herhangi bir ürün veya hizmetin bu Sitede yayınlanması veya tanıtımı yapılması ürün veya hizmetlerin hiçbir surette Site tarafından tavsiye edildiği anlamına gelmez.

Sitede yer alan tüm bilgiler, ürünler, hizmetler ŞİRKET tarafından herhangi bir garanti olmaksızın oldukları gibi sunulmaktadır. ŞİRKET, Sitenin, sunucunun veya Site tarafından gönderilen bir elektronik postanın virüs veya başkaca zararlı içerikleri içermediği yönünde bir garanti vermemektedir. ŞİRKET, Sitenin virüs ve benzeri kötü amaçlı yazılımlardan arındırılması amacıyla gerekli gördüğü tedbirleri almıştır. Ancak ŞİRKET Sitenin güvenliği ile ilgili konularda hiçbir garanti ve taahhüt verememektedir.

Kullanıcı, Siteyi ve Sitede yer alan hizmetleri, hiçbir şekilde kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız ve taciz edici ve başkalarının fikri ve telif haklarını ihlal edecek şekilde, ülke çapında ya da uluslararası düzeyde hukuka aykırı bir amaç için kullanamaz, almakta olduğu hizmetleri üçüncü şahısların kullanımına sunamaz, kiralama veya satışa arz etme gibi hiçbir türlü ticari faaliyete konu edemez. Ayrıca, Kullanıcı başkalarının hizmetleri kullanmasını önleyici veya zorlaştırıcı spam, virüs ve sair zararlı faaliyet ve işlemlerde bulunamaz. ŞİRKET, Sitede suç teşkil eden veya edecek, hukuka ve ahlaka aykırı, rahatsız edici her türlü bilgiyi veya malzemeyi değiştirme, yayınlamama, yayından kaldırma ve bu hareketlerde bulunan Kullanıcı veya Üyelerin üyeliklerini sona erdirme veya dondurma veya siteye erişimi engelleme hakkına sahiptir.

Sitenin işlemez hale gelmesini, ciddi ölçüde yavaşlamasını veya yazılım ve donanım sistemlerinin zarar görmesini amaçlayan her türlü davranış ve işlem yasaktır. Otomatik programlar kullanılarak çok sayıda sorgu veya üyelik kaydı yapılması veya otomatik yöntemlerle siteye çok sayıda talep veya bilgi gönderilmesi de bu yasağa dahildir. Site tarafından bu gibi faaliyetlerde bulunulduğu tespit edilen kullanıcıların siteye erişimi engellenerek yasal işlem başlatılacak ve doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükler tamamen ve münhasıran Kullanıcıyı bağlayacaktır.

Kullanıcı, Siteyi kullanırken üçüncü kişilerin yasal haklarını ihlal etmemekle yükümlüdür.

ŞİRKET, Sitenin kullanılması nedeniyle kullanıcının bilgisayarına, yazılımına, ağlarına veya başkaca ekipman ve aksesuarlarına doğrudan veya dolaylı olarak gelebilecek zararlardan hiçbir surette sorumlu tutulamaz.

Bu Sitede yayınlanan tüm bilgiler, tavsiyeler, uygulama, yorum ve görüntüler kullanıcıları bilgilendirme amaçlı olup, herhangi bir tedavi, tanı, ilaç veya sağlık görevlisine yönlendirme amacı taşımamaktadır. Sağlık problemleriniz ile ilgili doğru sonuca ulaşabilmeniz için lütfen doktorunuza başvurunuz.

Kullanıcı olarak siteye giriş yaparak, burada yer alan kullanım şartlarını ve sınırlamalarını okuyarak anlamakta ve yukarıda belirtilen hüküm ve koşulları kabul etmiş olmaktasınız. Burada sayılan taahhütlere aykırı tutum ve hareketleriniz nedeniyle ŞİRKET, diğer kullanıcılar, üçüncü kişiler veya yetkili merciler nezdinde karşılaşacağınız dava, tazminat ve sair tüm taleplerin doğrudan muhatabı olduğunuzu ve ŞİRKET’in bu hususta herhangi bir sorumluluğu bulunmadığını kabul, beyan ve taahhüt etmiş olmaktasınız.


GİZLİLİK İLKELERİ

Kişisel bilgilerinizin korunması ve güvenliği bizim için büyük önem arz etmektedir. Bu doğrultuda bilgilerinizi titizlikle ve önemle korumak için büyük çaba göstermekteyiz. İşbu Gizlilik İlkeleri Kullanım Şartları, Kuralları ve Kısıtlamaları ve Üyelik Sözleşmesi’nin eki ve ayrılmaz bir parçasıdır.

www.kalorisepeti.com web sitesi (“Kalori Sepeti” veya “Site”) kullanıcıları Siteden hizmet alabilmek için bir takım kişisel bilgilerini Siteye kaydetmektedirler. Kalori Sepeti kullanıcıların bu bilgilerini belirli hizmetleri sağlayabilmek adına saklamaktadır.

Kullanıcılar belirledikleri kullanıcı adı, şifre gibi profil hesap bilgilerini istedikleri zaman değiştirebilirler. Bu bilgiler yalnızca kullanıcının kendisi tarafından değiştirilebilir. Kullanıcıların kendilerine verilen veya kendilerinin belirledikleri kullanıcı adı ve şifre gibi profil hesap bilgilerinin üçüncü kişi ya da kuruluşlarla paylaşılması veya şifrenin başka kişiler tarafından kötü niyetle kullanılmasından doğrudan kullanıcı sorumludur. Site’de gerçekleştirilen tüm şifre gerektiren işlemlerden kullanıcı bizzat sorumludur.

Kalori Sepeti tarafından, daha iyi hizmet verebilmek için Siteyi ziyaret eden kullanıcıların ziyaret süresi, zamanı, görüntülenen sayfalar gibi bilgileri takip edilmektedir. Kalori Sepeti yasalara aykırı olmayan araçlar yardımıyla, bilgi toplama ve bu bilgileri reklam yayın sisteminde ve içerik sisteminde kullanma hakkına sahiptir. Bu şekilde toplanan bir takım bilgiler sadece Sitenin geliştirilerek size daha iyi hizmet verilebilmesi amacıyla kullanılmaktadır.

Kullanıcıların verdiği kişisel ve diğer sair bilgilerin tümünün doğru ve güncel bulunmadığının anlaşılması halinde, Kalori Sepeti, bu Üyenin üyeliğini askıya alma, hizmetleri sonlandırma hakkını saklı tutar.

ŞİRKET, Üyenin kişisel bilgilerini ancak aşağıdaki hallerde açıklayabilir:

a) ŞİRKET ya da Kalori Sepeti sitesine tebliğ edilen yasal işlemlere uymak için yasal bir zorunluluk olarak istendiğinde veya yasal gereklere uygun hareket etmek amacıyla,

b) ŞİRKET ve Kalori Sepeti internet sitesi haklarını korumak ve savunmak için gerekli olduğuna makul bir şekilde kanaat getirdiği hallerde,

c) ŞİRKET ve Kalori Sepeti’nin kendi bünyesinde kullanılmak üzere üyelerin veya kullanıcıların profillerinin belirlenmesi amacıyla açıklayabilir.

d) Üyenin talep etmesi halinde Site’de bulunan diyetisyenler ile diğer kullanıcılara açıklayabilir

ŞİRKET, yukarıda yer alan konuları uygun gördüğü takdirde değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. İşbu Gizlilik İlkeleri ŞİRKET tarafından değiştirilebileceğinden, güncel gizlilik ilkelerinin takibi bakımından düzenli olarak kontrol edilmesi gereklidir.

Diyetisyen Diyetisyen Sayfası
Ekle Olmayan kalori ekle ve hemen kullan
Ekle Diyet yemeğinizi ekleyin

Anket

4 soruluk kısa anketimiz için tıklayın.

Bir yeniliğin eşiğindeyiz ve sizlerin fikirlerine ihtiyacımız var.